Úno 06

Ski areál Lech Zürs am Arlberg

Sdílet na Facebooku

Zařazeno do kategorie Lyžování

Lech Zürs am Arlberg je špičkové a velmi rozsáhlé středisko zimních sportů na východě Vorarlberska blízko Tyrolska. Pod sjezdovkami se nachází malé městečko Lech am Arlberg. Je to opravdu lyžařský areál první kategorie, který se může pochlubit neuvěřitelnými 284 kilometry sjezdovek. Z čehož je 113 snadných (modrých), 138 kilometrů středně těžkých (červených) a 33 kilometrů těžkých pro nejzkušenější lyžaře (černých). Návštěvníkům tu slouží 35 vleků, 38 sedačkových lanovek a 11 kabinových lanovek.

TIP: Plánujete dovolenou na lyžích? Vyzkoušejte nabídku cestovní kanceláře NEV-DAMA pro Ski Arlberg – St. Anton.

  

Nadmořská výška sjezdovek se pohybuje od 1.450 do 2.811 metrů. Za hezkého počasí je tak z výše položených otevřených sjezdovek vidět mnoho desítek kilometrů do krajiny. Samozřejmě se ale najdou i sjezdovky které vedou skrz les a nabízejí tak zase úplně jinou atmosféru.

Popisovat služby zdejších areálů je skoro ztráta času, protože zde nabízí opravdu vše. Půjčovny, lyžařské školy, snowparky, večerní lyžování, skibusy, různé sportovní exhibice i kulturní program. Bohaté jsou samozřejmě i možnosti stravování a ubytování. Například v ubytování si můžete vybrat od pronájmu vlastní soukromé a útulné roubenky, až po naprosto luxusní pětihvězdičkové hotely.

  

Tomu všemu samozřejmě odpovídají i ceny, které jsou zde větší než v mnoha jiných areálech. Pokud je ale vaše peněženka dostatečně nabitá, tak si zde můžete užít opravdu luxusní lyžování a zimní dovolenou.

Sjezdovky: 284 kilometry
Sezóna: 8.prosince – 22.dubna
Provozní doba: 08:45 – 16:30
Ceny: 1 den / dospělý 45,50 €, děti 27 €

Oficiální webové stránky www.lech-zuers.at/

  

  

Mapa ski areálu Lech Zürs am Arlberg

Napiš komentář