Úno 06

Lyžování v ski Brandnertal

Sdílet na Facebooku

Zařazeno do kategorie Lyžování

Lyžařský areál Brandnertal patří k těm větším. Nachází se na západě spolkové země Vorarbersko blízko hranic s Lichtenštejnsekm. Pod sjezdovkami v údolí se nachází taková trochu větší vesnice a zimní středisko Brand.

Brandnertal láká lyžaře na celkem 55 kilometrů sjezdovek všech obtížností a typů. Lehkých sjezdovek pro začátečníky, neboli modrých zde mají 22 kilometrů. Středně těžkých sjezdovek pro běžné rekreační lyžaře, neboli červených pak rovných 30 kilometrů. Jako třešnička na dortu jsou pak černé sjezdovky pro zkušené lyžaře, kterých zde mají 3 kilometry.

  

Lyžařům zde slouží 5 vleků, 6 sedačkových lanovek, 2 menší kabinové lanovky a 1 velká kabinová lanovka. Ski areál Brandnertal samozřejmě nabízí i veškerý komfort od skiparků pro zkušené lyžaře a snowboardisty až po lyžařské školy pro naprosté začátečníky. Bohaté jsou i možnosti stravování a ubytování. Ceny zde jsou sice vysoké, ale najdou se i mnohem dražší areály.

Na Brandnertal je velmi příjemná i krajina a okolí. Střídají se zde totiž zalesněné kopce s opravdu velmi strmými vrcholky hor, takže lyžování zde je pro milovníky krásných panoramat opravdový zážitek.

  

Sjezdovky: 55 kilometrů
Sezóna: 3.prosince – 9.dubna
Provozní doba: 08:30 – 16:00
Ceny: 1 den / dospělý 39 €, děti 24,50 €

Oficiální webové stránky www.brandnertal.at

  

Ski areál Brand

Napiš komentář